Peuterkijkmiddag - 5 februari 2019

Op dinsdag 5 februari van 13:00-15:00 uur zal basisschool de Brembocht een peuterkijkmiddag organiseren. Op deze middag zijn alle jonge kinderen en hun ouders die een kijkje willen komen nemen van harte welkom!

Deze middag is met name bedoeld voor ouders die zich oriënteren op een school voor hun kind. Terwijl de kinderen mogen spelen in de kleutergroepen kunnen de ouders zich op informele wijze laten informeren over de gang van zaken op onze school. Er is ook volop gelegenheid tot het stellen van vragen.

Tijdens deze middag kunt u uw kind ook inschrijven. Door in een zo vroeg mogelijk stadium zicht te krijgen op het aantal nieuwe kinderen op onze school kunnen wij hierop anticiperen bij de formatie van de groepen.
 

Basisschool De Brembocht

De Messenmaker 10

5506 CG Veldhoven

T: 040-2536489
E: brembocht@veldvest.nl